Wkrótce nowa inwestycja!

Zostaw swoje dane kontaktowe, a wkrótce poinformujemy Cię o szczegółach nowej inwestycji.

Kliknij, aby wypełnić formularz
  • Zakup

Zakup

Wybór mieszkania

Wstępnego wyboru można dokonać za pośrednictwem strony internetowej. W przypadku zainteresowania Państwa naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania.
W trakcie wizyty szczegółowo omówimy oferowaną inwestycję, przebieg procesu dotyczącego zakupu oraz szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania.


Umowa rezerwacyjna

Kolejnym etapem w procesie zakupu jest podpisanie umowy rezerwacyjnej. Deweloper zobowiązuje się do powstrzymania w tym czasie od zawierania innych umów rezerwacyjnych dotyczących przedmiotu rezerwacji. Podpisanie umowy wiąże się z dokonaniem wpłaty w wysokości 5 000 zł na poczet ceny zakupu. W przypadku rezygnacji z zakupu Deweloper zwraca na wskazany przez Rezerwującego rachunek bankowy kwotę 4 500 zł.


Umowa deweloperska

Umowa deweloperska zawierana jest w formie aktu notarialnego. Jest to umowa na podstawie której Deweloper zobowiązuje się do wybudowania mieszkania według określonego standardu i zakresu prac, ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego oraz przeniesienia własności na Kupującego.
Odbywa się to w zamian za zapłatę ustalonej ceny mieszkania. Płatności za mieszkanie następują w 5 ratach zgodnie z wyszczególnionym harmonogramem, a wpłaty są dokonywane każdorazowo po zakończonym etapie prac.

PROJEKT DEWELOPERSKI POSIADA OSOBNY RACHUNEK POWIERNICZY GWARANTUJĄCY BEZPIECZEŃSTWO ŚRODKÓW WPŁACANYCH PRZEZ KLIENTÓW.


Przekazanie lokalu

Przekazanie mieszkania Kupującemu następuje po wpłaceniu pełnej kwoty za przedmiot umowy.
Na tym etapie macie Państwo możliwość sprawdzenia stanu technicznego mieszkania oraz zgodności z ustalonym standardem. Przekazanie kluczy do mieszkania następuje jeszcze przed umową przeniesienia własności.

Umowa przeniesienia własności

Jest ostatnim z etapów zakupu nieruchomości. Sporządzana jest w formie aktu notarialnego i stanowi podstawę wpisu do księgi wieczystej.  W umowie Deweloper ustanawia odrębną własność lokalu mieszkalnego, przenosi to prawo na Kupującego oraz przepisuje odpowiednie udziały w częściach wspólnych nieruchomości.

 

NABYWAJĄC NIERUCHOMOŚĆ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, KUPUJĄCEGO NIE OBOWIĄZUJE ZAPŁATA 2% PODATKU PCC (PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH).

Pozwoli to na zaoszczędzenie środków mogących być przeznaczone na inne cele związane z inwestycją. W przypadku zakupu mieszkania za 250 000 zł oszczędność wynosi aż 5000 zł.

 

Rzetelna Firma

Zamieszkaj u siebie.

Apartamenty Krosno to oferta komfortowych mieszkań dla osób, które wracając z pracy, parkują samochód na parkingu zadaszonym zielenią, windą wjeżdżają na swoje piętro i relaksują się na przestronnym tarasie. W zimie mieszkania ogrzewa podłogówka, a w lecie każde z mieszkań chłodzi klimatyzacja.

Zobacz listę mieszkań

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2020 © DAR - Domy Mieszkania Apartamenty.

realizacja:indemi.pl

Szukam mieszkania na , o powierzchni .