Wkrótce nowa inwestycja!

Zostaw swoje dane kontaktowe, a wkrótce poinformujemy Cię o szczegółach nowej inwestycji.

Kliknij, aby wypełnić formularz
  • Nowa Inwestycja

Inwestycja

Obecnie realizujemy budowę kolejnego osiedla Apartamenty Krosno Zielona. Kompleks mieszkalny zlokalizowane będzie pomiędzy ulicami Zieloną i Korczyńską. Inwestycja charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych, wysokim standardem wykonania, nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnie zaprojektowaną częścią wspólną, oferując tym samym wyjątkową przestrzeń życiową dla jej mieszkańców.

Ekologiczne mieszkania w apartamentach

Ekologia w nowoczesnym budownictwie oznacza przede wszystkim surowe wymogi dotyczące izolacji termicznej budynków. Współczynnik przenikania ciepła przez ściany będzie na tyle niski, by mieszkania były energooszczędne. Ale to tylko jeden z elementów, który wprowadziliśmy do konstrukcji naszych apartamentów. Ekologiczne mieszkania na osiedlu Apartamenty Krosno Zielona będą wyposażone w wysokiej klasy systemy grzewcze, które w znaczący sposób ograniczają emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Do budowy naszych apartamentów używamy certyfikowanych materiałów i wyrobów budowlanych. Części wspólne budynków zasilane będą energią pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych umieszczonych na dachu. Pozwoli to znacząco ograniczyć opłatę za prąd.

Oferta nowych mieszkań na sprzedaż

Bliskie sąsiedztwo zielonych terenów jest jednym z najważniejszych atutów nowego osiedla. Chcąc zadbać o komfort naszych klientów, dajemy im szeroki wybór mieszkań o różnej powierzchni i w różnym ułożeniu. W ofercie posiadamy mieszkania na sprzedaż 2, 3, 4 i 5 pokojowe, z aneksami kuchennymi bądź oddzielnymi kuchniami, o powierzchniach od 39 do 83 m².

Każde z mieszkań posiada samodzielne ogrzewanie CO (piec kondensacyjny) oraz indywidualnie opomiarowane media. Część lokali na parterze posiada tarasy wraz z ogródkami, a pozostałe przestronne balkony. Tereny wokół nowych mieszkań z dużą ilością zieleni zapewnią ciszę, spokój i kameralną atmosferę. Na uwagę zasługuje duża przestrzeń i odległość pomiędzy budynkami. Stwarza to komfort, jakim nie mogą się pochwalić osiedla w dużych aglomeracjach miejskich. Zadbaliśmy także o swobodę dostępu do lokali. Nowe osiedle będzie bardzo dobrze skomunikowane – wjazd na posesję odbywać się będzie zarówno od ulicy Zielonej jak i Korczyńskiej. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wejścia do klatek schodowych wyposażone będą w wideodomofony.

Standardowe wyposażenie nowych mieszkań na osiedlu Apartamenty Krosno Zielona

Każde z mieszkań na nowym osiedlu zostanie komfortowo wyposażone. W standardzie oferujemy między innymi:

  • ogrzewanie podłogowe w mieszkaniach
  • przestronne balkony o powierzchni do 10 m2
  • duże witryny okienne zapewniające odpowiednią ilość światła
  • mieszkania na parterze z tarasami oraz ogródkami
  • Ogródki nawet o powierzchni 35 m2

Budynki zostaną też wyposażone w nowoczesne windy, parking podziemny oraz indywidualne komórki lokatorskie, a teren osiedla będzie monitorowany. Ponadto, w części wspólnej dla wygody mieszkańców przewidziano specjalne przestronne pomieszczenia przeznaczone na wózki i rowery.

Szczegóły inwestycji nowego osiedla Apartamenty Krosno Zielona

I etap inwestycji składa się z dwóch segmentów. W każdym z nich znajdziesz następującą liczbę lokali mieszkalnych:

  • Segment A – 24
  • Segment B – 32

Powierzchnia użytkowa mieszkań: 39 – 83 m²

Ilość mieszkań: 56 (I etap)

Rozpoczęcie inwestycji: l kwartał 2022

Zakończenie inwestycji: IV kwartał 2023

Wybierz, w którym segmencie chcesz zamieszkać i zapytaj o dostępność nowoczesnych, ekologicznych mieszkań, kontaktując się z naszym biurem sprzedaży.

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2022 © DAR - Domy Mieszkania Apartamenty.

realizacja:indemi.pl

Szukam mieszkania na , o powierzchni .