Wkrótce nowa inwestycja!

Zostaw swoje dane kontaktowe, a wkrótce poinformujemy Cię o szczegółach nowej inwestycji.

Kliknij, aby wypełnić formularz
  • Mieszkania na sprzedaz

Mieszkania na sprzedaz

Oferujemy wyłącznie nowe mieszkania w komfortowych apartamentach. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup wymarzonego lokum, przeczytaj, jak krok po kroku realizujemy sprzedaż apartamentów

Wybór mieszkania

Wstępnego wyboru lokalu możesz dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej. W przypadku zainteresowania konkretną ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania. W trakcie wizyty szczegółowo omówimy inwestycję, przebieg procesu dotyczącego zakupu oraz przedstawimy plany wybranego lokalu. Również wtedy możemy ustalić takie detale, jak zmiana układu pomieszczeń, przesunięcie lub usunięcie ścian działowych, itp. To także dobry moment, by zadawać pytania. Zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania to inwestycja na długie lata. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, by rozwiać wątpliwości. 

Umowa rezerwacyjna na wybrane mieszkanie

Kolejnym etapem w procesie zakupu mieszkania na nowym osiedlu w Krośnie jest podpisanie umowy rezerwacyjnej. Deweloper zobowiązuje się do powstrzymania w tym czasie od zawierania innych umów rezerwacyjnych dotyczących przedmiotu rezerwacji, czyli wybranego przez klienta lokalu – w tym przypadku Twojego przyszłego mieszkania. Podpisanie umowy wiąże się z dokonaniem wpłaty zaliczki w wysokości 5 000 zł na poczet ceny zakupu. W przypadku rezygnacji z zakupu deweloper zwraca na wskazany przez rezerwującego rachunek bankowy kwotę równą 4 500 zł. Pozostała kwota to koszty manipulacyjne, które ponosimy w związku z przygotowaniem rezerwacji.

Umowa deweloperska u notariusza

Trzecim krokiem w procesie sprzedaży nowego mieszkania jest umowa deweloperska zawierana w formie aktu notarialnego. Na jej podstawie deweloper zobowiązuje się do wybudowania mieszkania według określonego standardu i zakresu prac (również tego ustalonego indywidualnie), ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego oraz przeniesienia własności na kupującego. Odbywa się to po zapłacie ustalonej ceny mieszkania — tuż po wpłacie ostatniej raty. Płatności za zakup lokalu rozkładamy na 6 rat, zgodnie z wyszczególnionym harmonogramem, który dostaniesz od nas już na początku. Wpłat będziesz dokonywać każdorazowo po zakończonym etapie prac. Projekt deweloperski posiada osobny rachunek powierniczy, gwarantujący bezpieczeństwo środków wpłacanych przez klientów.

Przekazanie nowego lokalu

Mieszkanie przekazujemy Ci po wpłaceniu pełnej kwoty przewidzianej w umowie. Na tym etapie masz już możliwość sprawdzenia stanu technicznego mieszkania oraz zgodności z ustalonym standardem. Przekazanie kluczy następuje jeszcze przed umową przeniesienia własności.

Umowa przeniesienia własności sprzedawanego mieszkania

Ostatnim etapem sprzedaży nieruchomości jest umowa przeniesienia własności, sporządzana również w formie aktu notarialnego. Stanowi ona podstawę wpisu do księgi wieczystej. W umowie deweloper ustanawia odrębną własność lokalu mieszkalnego, przenosi prawo na kupującego oraz przepisuje odpowiednie udziały w częściach wspólnych nieruchomości. Od tej chwili jesteś już pełnoprawnym właścicielem swojego nowego mieszkania na osiedlu Apartamenty Krosno.

Nabywając nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, Kupującego nie obowiązuje zapłata 2% podatku PCC (podatku od czynności cywilnoprawnych). Pozwoli to na zaoszczędzenie środków, które możesz później przeznaczyć na inne cele związane z inwestycją, np. na wykończenie mieszkania. W przypadku zakupu lokalu za 250 000 zł oszczędność wynosi aż 5000 zł.

 

Rzetelna Firma

Zamieszkaj u siebie w nowoczesnym apartamencie

Apartamenty Krosno to oferta komfortowych mieszkań. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe w zadaszonym garażu. Budynki wyposażone są w windy. Nasze komfortowe mieszkania posiadają przestronne balkony i tarasy. Zastosowane w apartamentach nowoczesne rozwiązania dadzą Ci poczucie wygody każdego dnia. Zimą mieszkanie ogrzeje podłogówka, a latem schłodzi klimatyzacja.

Biuro sprzedaży zadba o wszystkie szczegóły transakcji

Specjalizujemy się w budowaniu komfortowych apartamentowców. I tak samo jak na ich doskonałym wykonaniu, zależy nam na dobrych kontaktach z klientami. Dlatego nasze biuro pozostaje do Twojej dyspozycji w każdym momencie. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Przedstawimy szczegółową ofertę, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i pokażemy plany Twojego przyszłego mieszkania.

Zobacz listę mieszkań

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2021 © DAR - Domy Mieszkania Apartamenty.

realizacja:indemi.pl

Szukam mieszkania na , o powierzchni .