Wkrótce nowa inwestycja!

Zostaw swoje dane kontaktowe, a wkrótce poinformujemy Cię o szczegółach nowej inwestycji.

Kliknij, aby wypełnić formularz
  • Blog

Klimatyzacja w mieszkaniu zbytek czy standard?


Jeszcze nie tak dawno klimatyzacja montowana była tylko w samochodach, sklepach, biurowcach, restauracjach. I hotelach. Dziś coraz częściej pojawia się w mieszkaniach, ponieważ jest niezwykle pożądanym systemem chłodzącym.

Dlaczego warto zamontować klimatyzację w mieszkaniu?

Klimatyzacja w mieszkaniu podobnie jak w samochodzie, biurze, sklepie, restauracji czy hotelu, sprawdza się doskonale. Jest najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu z nagrzewającymi się wnętrzami w czasie letnich upałów. Działa szybko i sprawnie, więc po włączeniu, po kilkunastu minutach pomieszczenie jest schłodzone. Część mieszkań oddawanych do użytku przez Spółkę DAR w ramach inwestycji Apartamenty Krosno ma zamontowaną klimatyzację. Jest uwzględniona w projekcie, więc nabywając nieruchomość mamy zapewniony doskonały klimat w okresie wysokich, letnich temperatur. Technologia poszła do przodu, więc na rynku dostępne są proste i łatwe w obsłudze urządzenia klimatyzacyjne, które pozwolą nie tylko schłodzić, ale i ogrzać powierzchnie.

Jaką klimatyzacje zamontować w mieszkaniu?

Do wyboru są trzy warianty. Pierwszy to stacjonarna klimatyzacja, dostępna w kilku wersjach: ściennej, podsufitowej, kasetonowej, kanałowej oraz stojącej. Jest opłacalna, gdy chcemy chłodzić pomieszczenie przez całe lato. Musimy wybrać najciszej działające urządzenie. Kolejnym rodzajem jest multisplit. Sprawdza się, kiedy chłodzimy kilka pokoi w tym samym czasie. Zakup tego typu klimatyzatora, jest bardziej opłacalny niż kilku oddzielnych urządzeń. Bardzo ważną kwestią jest wybór produktu. Należy liczyć się w tym zakresie z sąsiadami. Musi pracować na tyle cicho, aby nie zakłócać spokoju lokatorów. Producenci wyszli naprzeciw tym oczekiwaniom klientów i oferują urządzenia pracujące bardzo cicho. Prawidłowy dobór systemu klimatyzacji do mieszkania jest niezwykle ważny, żeby nie tylko chłodził, ale też nie pobierał zbyt dużo energii elektrycznej. Te wszystkie elementy brane są pod uwagę przy wyborze docelowej instalacji montowanej w mieszkaniach oferowanych przez Spółkę DAR w Apartamentach Krosno.

Biuro sprzedaży zadba o wszystkie szczegóły transakcji

Specjalizujemy się w budowaniu komfortowych apartamentowców. I tak samo jak na ich doskonałym wykonaniu, zależy nam na dobrych kontaktach z klientami. Dlatego nasze biuro pozostaje do Twojej dyspozycji w każdym momencie. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Przedstawimy szczegółową ofertę, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i pokażemy plany Twojego przyszłego mieszkania.

Zamieszkaj u siebie w nowoczesnym apartamencie

Apartamenty Krosno Zielona to oferta komfortowych mieszkań. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe w zadaszonym garażu. Budynki wyposażone są w windy. Nasze komfortowe mieszkania posiadają przestronne balkony i tarasy. Zastosowane w apartamentach nowoczesne rozwiązania dadzą Ci poczucie wygody każdego dnia.

Zobacz listę mieszkań

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2022 © DAR - Domy Mieszkania Apartamenty.

realizacja:indemi.pl

Szukam mieszkania na , o powierzchni .