Wkrótce nowa inwestycja!

Zostaw swoje dane kontaktowe, a wkrótce poinformujemy Cię o szczegółach nowej inwestycji.

Kliknij, aby wypełnić formularz
  • Blog

Zadaszony parking – komfort niezależnie od pory roku


Parking dla samochodu nie zawsze ma zadaszenie, by nie powiedzieć przekornie, że rzadko kiedy je ma. Podstawowym rodzajem miejsc do pozostawienia auta jest zwykle kawałek wolnej przestrzeni czy to na poboczu drogi, czy usytuowanym nieopodal miejsca zamieszkania parkingu. Dlaczego warto „garażować” samochód?

Zalety garażowania auta

Przechowywanie pojazdów na otwartej przestrzeni źle wpływa na stan jego karoserii i podwozia. Niszczy je bowiem w równym stopniu nie tylko wilgoć opady atmosferyczne, ale również ekspozycja bezpośrednia na słońce. Już niewielkie zadaszenie miejsca parkingowego potrafi zmienić temperaturę, jaka panuje wewnątrz samochodu i mniejsze nagrzewanie się karoserii. To, w jaki sposób przechowywany będzie pojazd, bezpośrednio wpłynie na żywotność auta, a także na jego wartość podczas sprzedaży - garażowane auto można sprzedać drożej. Jeśli właściciel nie ma możliwość skorzystać z garażu, rozwiązaniem może być wykupienie miejsca parkingowego lub jego wynajęcie. Kupując nowe mieszkanie, warto również zakupić miejsce parkingowe. Wszystkie oferowane przez nas indywidualne miejsca parkingowe są projektowane pod budynkiem i tam wykonywane.  

Pojazdy trzymane na wyznaczonych miejscach pod budynkiem są mniej narażone na to, że ktoś je ukradnie, zarysuje czy w inny sposób uszkodzi, co często ma miejsce na otwartych parkingach ogólnych. Dodatkowo, dzięki temu, że na tego rodzaju parkingach panuje mniejszy ścisk, ryzyko stłuczki parkingowej jest niższe. Nie trzeba się również martwić o to, że wracając nie będzie gdzie zaparkować auta - własne miejsce parkingowe zawsze będzie wolne. Trzymanie samochodu w garażu lub na zadaszonym parkingu to skuteczny sposób na zabezpieczenie go przed działaniem wody, śniegu, słońca i mrozu. To również znaczny wzrost komfortu korzystania z pojazdu niezależnie od pory roku.

Jeśli szukasz apartamentu z indywidualnym miejscem parkingowym pod budynkiem, zapoznaj się z naszą ofertą.

Biuro sprzedaży zadba o wszystkie szczegóły transakcji

Specjalizujemy się w budowaniu komfortowych apartamentowców. I tak samo jak na ich doskonałym wykonaniu, zależy nam na dobrych kontaktach z klientami. Dlatego nasze biuro pozostaje do Twojej dyspozycji w każdym momencie. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Przedstawimy szczegółową ofertę, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i pokażemy plany Twojego przyszłego mieszkania.

Zamieszkaj u siebie w nowoczesnym apartamencie

Apartamenty Krosno Zielona to oferta komfortowych mieszkań. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe w zadaszonym garażu. Budynki wyposażone są w windy. Nasze komfortowe mieszkania posiadają przestronne balkony i tarasy. Zastosowane w apartamentach nowoczesne rozwiązania dadzą Ci poczucie wygody każdego dnia.

Zobacz listę mieszkań

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2022 © DAR - Domy Mieszkania Apartamenty.

realizacja:indemi.pl

Szukam mieszkania na , o powierzchni .