Wkrótce nowa inwestycja!

Zostaw swoje dane kontaktowe, a wkrótce poinformujemy Cię o szczegółach nowej inwestycji.

Kliknij, aby wypełnić formularz
  • Blog

Wspólne pomieszczenie wózkowni i rowerowni to więcej miejsca w piwnicy


Piwnice w mieszkaniach są jednymi z najbardziej ciasnych pomieszczeń. Często wynosimy do nich rzeczy, których chwilowo lub permanentnie nie potrzebujemy. W piwnicach często przechowujemy rowery i wózki, ponieważ pozostawione na zewnątrz są narażone na działanie czynników zewnętrznych czy kradzieże. W wielu nowych blokach znaleziono rozwiązanie dla tego typu problemów – wspólna rowerownia i wózkownia dla wszystkich mieszkańców. Pomieszczenia wspólne są przestrzenią, z której korzystać mogą wszyscy lokatorzy danego bloku. Każde nowe osiedle wykorzystując tego typu rozwiązania, automatycznie zwiększa przestrzeń użytkową na korzyść mieszkańców. 

Jakie są zalety wspólnej rowerowni i wózkowni?

Pierwszą i najważniejszą zaletą jest zwiększenie powierzchni użytkowej w piwnicy. Wynosząc z niej wózek czy rower, automatycznie uzyskamy sporo miejsca do wykorzystania w inny sposób. Do tego jest to rozwiązanie ekonomiczne – rozłożenie opłat za wspólne pomieszczenie na wszystkich mieszkańców sprawia, że opłata jest mikroskopijna, a my zyskujemy pewność co do bezpieczeństwa naszego wózka czy roweru. Tego typu pomieszczenia, oddane do użytku wspólnoty znacząco poprawiają komfort mieszkania. Zazwyczaj umiejscowione są w piwnicy lub na parterze, co pozwala mieszkańcom na swobodne korzystanie, bez potrzeby wnoszenia i znoszenia wózków i rowerów na różne piętra. Jest to szczególnie wygodne w blokach bez windy. Kolejną zaletą jest posiadanie własnych kluczy, dzięki czemu możemy korzystać z tego typu pomieszczeń o dowolnej godzinie. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa jest wprowadzenie regulaminu, który określa najważniejsze zasady użytkowania wspólnych pomieszczeń.

Podsumowując, stworzenie w blokach wydzielonych części wspólnych służących do przechowywania rowerów i wózków ma realny wpływ na ilość miejsca w piwnicach prywatnych. Dzięki temu ze spokojną głową możemy rozplanować układ piwnicy, nie martwiąc się o miejsce dla rowerów czy wózka dziecięcego.

Biuro sprzedaży zadba o wszystkie szczegóły transakcji

Specjalizujemy się w budowaniu komfortowych apartamentowców. I tak samo jak na ich doskonałym wykonaniu, zależy nam na dobrych kontaktach z klientami. Dlatego nasze biuro pozostaje do Twojej dyspozycji w każdym momencie. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Przedstawimy szczegółową ofertę, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i pokażemy plany Twojego przyszłego mieszkania.

Zamieszkaj u siebie w nowoczesnym apartamencie

Apartamenty Krosno Zielona to oferta komfortowych mieszkań. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe w zadaszonym garażu. Budynki wyposażone są w windy. Nasze komfortowe mieszkania posiadają przestronne balkony i tarasy. Zastosowane w apartamentach nowoczesne rozwiązania dadzą Ci poczucie wygody każdego dnia.

Zobacz listę mieszkań

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2022 © DAR - Domy Mieszkania Apartamenty.

realizacja:indemi.pl

Szukam mieszkania na , o powierzchni .