Wkrótce nowa inwestycja!

Zostaw swoje dane kontaktowe, a wkrótce poinformujemy Cię o szczegółach nowej inwestycji.

Kliknij, aby wypełnić formularz
  • Aktualnie Finalizowana Inwestycja

Aktualnie Finalizowana Inwestycja

Firma Deweloperska DAR realizuje budowę kolejnego etapu osiedla Apartamenty Krosno ul. Korczyńska 23. Inwestycja charakteryzuje się dużą ilością zieleni, wysokim standardem wykonania, nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnie zaprojektowaną częścią wspólną, oferując tym samym wyjątkową przestrzeń życiową dla jej mieszkańców.

Wychodząc naprzeciw wszelkim Państwa oczekiwaniom każde z mieszkań zostanie komfortowo wyposażone, oferując w standardzie między innymi:

  • ogrzewanie podłogowe w salonie, aneksie kuchennym i przedpokoju
  • klimatyzacje w salonie
  • przestronne balkony o powierzchni do 17 m²
  • mieszkania z ogródkiem na parterze
  • tarasy w mieszkaniach na parterze o powierzchni do 28 m²
  • duże witryny zapewniające odpowiednią ilość światła

Ponad wspomnianymi atutami budynki zostaną wyposażone w nowoczesne windy, parking na poziomie najniższej kondygnacji oraz indywidualne komórki lokatorskie.

Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany.

W apartamentowcu dla wygody mieszkańców przewidziano specjalne przestronne pomieszczenia przeznaczone na wózki oraz rowery.

Inwestycja składa się z trzech segmentów. W każdym z segmentów projektuje się następującą liczbę lokali:

  • Segment A – 20 lokali,
  • Segment B – 20 lokali,
  • Segment C – 28 lokali.

W ofercie posiadamy mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe, z aneksami kuchennymi bądź oddzielnymi kuchniami. Powierzchne mieszkań od 40 do 75 m2. Istnieje możliwość połączenia dwóch sąsiadujących mieszkań.

W ofercie posiadamy mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe, z aneksami kuchennymi bądź oddzielnymi kuchniami. Powierzchne mieszkań od 40 do 75 m2. Istnieje możliwość połączenia dwóch sąsiadujących mieszkań.

Każde z mieszkań posiada samodzielne ogrzewanie CO (piec kondensacyjny) oraz indywidualnie opomiarowane media. Wszystkie mieszkania na parterze posiadają tarasy, pozostałe przestronne balkony.

Działka z dużą ilością zieleni zapewnia ciszę, spokój i kameralną atmosferę. Wjazd na posesję odbywa się z ulicy Korczyńskiej.

Wejścia do mieszkań wyposażone będą w wideodomofony.
Atutem realizowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego jest harmonogram budowy który przewiduje zakończenie wszystkich trzech segmentów w tym samym czasie. Rozwiązanie to gwarantuje komfortowe warunki mieszkania zaraz po odebrania kluczy.

Powierzchnia użytkowa mieszkań: 40 - 75 m²
Ilość mieszkań: 68
Rozpoczęcie inwestycji: maj 2019
Zakończenie inwestycji: październik 2021

Apartamenty Krosno

Zamieszkaj u siebie.

Apartamenty Krosno to oferta komfortowych mieszkań dla osób, które wracając z pracy, parkują samochód na parkingu zadaszonym zielenią, windą wjeżdżają na swoje piętro i relaksują się na przestronnym tarasie. W zimie mieszkania ogrzewa podłogówka, a w lecie każde z mieszkań chłodzi klimatyzacja.

Zobacz listę mieszkań

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2021 © DAR - Domy Mieszkania Apartamenty.

realizacja:indemi.pl

Szukam mieszkania na , o powierzchni .